Přednáška o vyléčení nevyléčitelných nemocí
očima vyléčeného pacienta s Peterem Studeníkem

S radostí vám všem dávám vědět, že Peter Studeník přijal mé pozvání do olomoucké poradny. Přijde povídat o svém vyléčení z tinnitu a nejen o něm v sobotu 1. prosince od 17 hod.

S Peterem nás dal dohromady Jarda Dušek díky pořadu Duše K - tentokrát o uzdravení z tinnitu a endometriózy, který proběhl 25. února 2018. Pořad můžete shlédnout na youtube zde ze záznamu.

Pojďte se i vy dozvědět něco víc o lidském pohledu vyléčeného člověka na doktory, psychosomatiku, léčitele, terapeuty, psychology, léčení a vyléčení. Dozvíte se, co dělat v zoufalství a jak vytrvat, jak nastartovat samouzdravující mechanizmy a najít vnitřního rádce. A hlavně, jak vzít vyléčení nejen z tinnitu a endometriózy do vlastních rukou.

Vaše Gabriela Tuatti

Ing. Peter Studeník

Vyléčil si tinnitus (pískání v uších), migrény, bolesti zad a kolen. Závodil v extrémních sportech, vystudoval dvě vysoké školy, pracoval jako ředitel oddělení v pojišťovně a založil vlastní firmu. Protože, ale trpěl „nevyléčitelnými“ nemocemi a chtěl se vyléčit, posunul se na jinou cestu. Absolvoval kurzy u Brandon Bays, Ruedigera Dahlkeho, Dana Millmana a Vladimíra Vogeltanza. Navštívil desítky doktorů, psychosomatiků, léčitelů a terapeutů. Prošel dlouhou terapií u Marie Hlávové. Každý z nich přispěl k jeho úplnému vyléčení a s těmi nejlepšími dodnes spolupracuje. Od svého vyléčení Peter pomáhá s ostatním formou konzultací a přednášek. O svém vyléčení tinnitu napsal knihu, která byla v květnu 2017 přeložena do angličtiny a provádá se ve 32 zemích světa.

Ve své praxi pomáhá lidem s potížemi, kde není zjištěná objektivní příčina (tinnitus, migrény, bolesti pohybového aparátu, exzémy, alergie atd.). Spolupracuje s několika primáři, fyzioterapeuty a léčiteli.  

Více zde: www.beztinnitu.cz

Místo, termín a příspěvek

Termín: so 01.12.2018 
od 17 do cca 19 hod.

Místo: Poradna G. Tutatti, Purkrabská 10, Olomouc

Příspěvek: 150 Kč

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Gabriela Tuatti, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.

Mám zájem o přednášku 01.12. v Olomouci

Kapacita je omezená na cca 20 účastníků!

Kapacita prostor je v tuto chvíli naplněna, už není možné se hlásit.

Pravděpodobně přednášku s Peterem ještě zopakujeme.

0
Aktuální počet přihlášených