Víte, že na nemoc lůna pomáhá vynechat cukr, lepek a laktózu, ale neumíte si to představit?

Slyšela jste o "endodietě", ALE nevíte, JAK S NÍ ZAČÍT a jak pokračovat?

Tápete v množství často protichůdných informací? Nejste si jistá, co čím můžete nahradit?

Máte hlavu plnou otázek a internet je plný seznamů povolených a zakázaných potravin, které si často protiřečí?

Chybí vám motivace či podpora? Máte pocit, že vás rodina vůbec nechápe? 

Potřebujete vidět, že to opravdu FUNGUJE, že nejde jen o další teorie, ale o skutečnou PRAXI?

Začněte vědomě měnit svůj vztah ke

Stravování a stravě

Dvoutýdenní online kurz, ve kterém Vás provedeme podstatnými kroky ke změně jídelníčku i stravovacích návyků

Online kurz je jedním z 5+1 zastavení na cestě ke zdravému lůnu

Co říkají ženy, které absolvovaly online kurz?

Jdu s vámi sdílet, co jsem tvořila poslední 3 týdny za úžasné jídlo poté, co jsem si zakoupila kurzy na stravu a hormony. Manžel se mnou spolupracuje 🙂 Obědvá sice v práci, ale jinak jsem vyčistila domácnost od všech čokolád, mouk, těstovin, naplnila tašku blbosí a odnesla s mikrovlnkou na půdu.
Jídlo jíme bez televize a tím se můžeme jídlem kochat a povídat si, jak je dobré a pěkné, což je super 🙂 Jídelníček jsem vzala striktně a snažím se ho dodržovat vlastně na 90 % (občas káva). Cítím se najezena bez balvanu v břiše. Věřím, že přijde i přirozené uzdravení a početí.
Martina Sedláčková
Do kurzu som vstupovala so zámerom získať viac informacií o endometrióze a som nadšená. Naivjacej ma pomohly praktické rady ohladom stravy ktoré som dala do života (jedálníček a výroba rostlinného mliéka). Vám ktoré se rozhodujete odporúčam určitě choďte do toho. V kurze sa stretnete s ľudským a láskavým prístupom, kde sa nebudete bát opýtať a nebudete sa cítiť trápne, že nerozumiete (ako u gynekológa).
Anna Z.
Mne najviac pomohla časť o strave. Donedávna som používala sójovů omáčku keďže milujem čínské jedla, syry, hovädzinu, kávu, mlieko a pekárenske výrobky. Určitě je treba davat viac pozor na potraviny v plastě. Zaujala ma výroba rastlinného mileka, táto mlieka sú oveľa chutnějšie ako kúpené z obchodu. Od te doby sa cítim lepšie. Nemám kŕče a mám viac energie.
Pirka Jakubek
V jídelníčku je spoustu inspirace a miluji objevování nových chutí a kombinací a magii vaření plnou vůní koření a bylinek a mé energie. Jak Gabka v jednom videu říká, stále více si uvědomuji, jak je důležité nejen, co jíme, ale taky kdo a s jakou energií jídlo připravoval. Dříve jsem se stravovala téměř výhradně v restauracích, nyní je to pro mě již spíše vyjímečná záležitost a pokaždé mám z toho takový smíšený pocit, že jím "zajíce v pytli". Zcela jsem změnila myšlení a pohled na jídlo. Moc moc díky za to, co děláte a za cestu, kterou jste objevily a prošlapaly jí i pro další 🙂 Ať se Vám daří
Bára Hrebeňárová
Co se týče samotného jídelníčku, potěšilo mne, že mnoho receptů je blízkých mému dosavadnímu stylu stravování, a tak by změna, ke které se snažím směřovat, nemusela být zas tak náročná. Lokální a sezónní stravování je mi sympatické a přijde mi fajn, že jídelníček není plný pro mne "neznámých a těžko dostupných" surovin. To ale neznamená, že bych v něm nenašla recepty i suroviny, které mi prozatím zůstávaly utajeny!
Anna M.

Co vás v kurzu čeká?

Úvodní video

Po zakoupení kurzu dostanete přístup do členské sekce, kde si budete moci shlédnout úvodní webinář na téma stravy. První část v délce 1 hod. a 19 min. dostanete na začátku kurzu a druhou v délce 47 min. v polovině kurzu.

2x jídelníček na 14 dní

Stěžejním bonusem jsou dva e-booky s recepty na 14 dní (více než 70 receptů). Jídelníčky jsou rozděleny na období jaro/léto a podzim/zima, protože lokálnost a sezónnost jsou pilíře, na kterých stavíme.

7++ Bonusů

Dva týdny jsou nabité dalšími bonusy, jako jsou tipy ke stravování podle krevních skupin, návod na výrobu rostlinného mléka, střídaní semínek pro vyladění menstruačního cyklu, fermentace, recepty na zdravé mlsání a řadu dalších. Nechybí ani relaxace a meditace pro dobré trávení od Martiny.

Každý den motivační e-mail

Každý den (vždy v čase, kdy si kurz zakoupíte) vám přijde také e-mail s odkazem na nový bonus, a/nebo s tipem k tématu stravování.

Video s odpověďmi na dotazy

Na konci druhého týdne dostanete ještě závěrečné video, kde jsou zodpovězeny nejčastější dotazy žen na téma stravování. Video je v délce 40 min.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Gabriela TUATTI

gabrielatuatti.cz
Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a pomocí nich připravuji masti a kosmetické přípravky. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy.

Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdraví a vysněnému těhotenství.

Svým příkladem a svou vášní Vám přináším světlo a naději, že to je možné a že moje cesta funguje i dalším ženám. Mám hlavní slovo ve webinářích.

Martina FILIPOVÁ

inspiraceZENY.cz
Miluji tantra jógu - Mohendžodáro, rituály, ženské kruhy a příběhy. Jsem průvodkyní žen, naslouchám ze srdce jejich sdílení, inspiruji je k vzájemnému předávání zkušeností a léčení jejich duší.

Dovoluji si být v souladu s Matkou Zemí, žít své zdravé ženství a podporovat tím ženy ve svém okolí.

Přináším důvěru skrze svou ženskou cestu a nabízím ženám pohled do vnitřního světa ženství pomocí meditací a relaxací pro ženské lůno. Navíc celé spolu-práci poskytuji technické a organizační zázemí ať už jde o webináře nebo členskou sekci. 

Co v online kurzu získáte

Více než 2,5 hodiny webináře s Gabrielou

Téma stravování je probráno velmi podrobně od velké porce motivace, přes praktické návody, až po téma očisty trávení, půstu a doplňků stravy. Řada doporučení je obecná a rozhodně nebude na škodu, pokud se jimi začnou řídit i vaši nejbližší. Získáte tak podporu ke změně stravy i doma.

                                      V hodnotě více než 2 400 Kč.

2x Jídelníček na 14 dní (více než 70 receptů)

Stěžejním bonusem kurzu jsou dva startovací jídelníčky s recepty na 14 dní:

 • Rozdělení receptů na sezóny (jaro/léto a podzim/zima),
 • více než 70 sezónních receptů z lokálních surovin,
 • tipy a recepty na zdravé mlsání (včetně pečení)
 • a spoustu dalších tipů a receptů.

Cena těchto jídelníčků je min. 1 200 Kč

7++ bonusů a e-mailová motivace

Nechceme vás zahltit, proto jednotlivé bonusy dostanete naservírované postupně a každý den v týdnu vám přijde e-mail s odkazem na nový bonus a/nebo s motivací k tématu zdravé stravy. Těšit se můžete na:

 • Potraviny podle krevních skupin,
 • webinář o fermentování potravin,
 • informace k semínkům a tip na vyladění menstruačního cyklu,
 • návod na výrobu rostlinných mlék
 • a spoustu dalších tipů.
 • MP3 relaxace a meditace pro cvičení pánevního dna a pro dobré trávení.
 • Zakoupením tohoto kurzu také získáváte slevu na kurz Mohendžodáro s Martinou v Olomouci.

Cena těchto bonusů je min. 2 400 Kč

Možnost vracet se k videím podle podrobného obsahu

Všechna videa a bonusy jsou přehledně dostupná v členské sekci, ke které získáte přístupové údaje po zaplacení. Můžete si ji přehrávat v počítači, tabletu i na mobilu. Videa jsou navíc doplněna poznámkami o tom, v jakém čase se mluví o jakém tématu, nebo zodpovídá jaký dotaz. Můžete se tak k vybraným tématům nebo otázkám vracet, nebo je sledovat se svým partnerem.

Dvou týdenní online kurz nabízíme
6 000 Kč / 249 €
v základní ceně 3 300 Kč / 132 €.

Samozřejmě máte možnost do 14 dnů od zakoupení kurzu od koupě odstoupit.
Vrátíme vám peníze.

Cena kurzu

Výběr kurzů školy podle preferencí
1 650 Kč
66 €
za každý týdenní kurz
Každodenní e-mailová inspirace
Neomezený přístup do členské sekce
Bonusy a dárky ke každému kurzu
Přístup k aktualizacím v budoucnu

Ceny jsou konečné, nejsem plátcem DPH. Ceny v EURech se počítají v závislosti na aktuálním měnovém kurzu.

Máte otázky nebo pochybnosti,
jestli je kurz pro vás?

Online kurz je vhodný pro ženy

 • s endometriózou, s podezřením na toto onemocnění, nebo s jinými problémy ženských orgánů
 • které se dlouhodobě neúspěšně snaží otěhotnět
 • které jsou těhotné (od 2 trimestru), nebo kojí a mají diagnostikovanou endometriózu, nebo jinou ženskou nemoc - výjimky pro těhotné a kojící budou zdůrazňovány
 • které jsou po operaci, čeká je operace, nebo užívají hormonální léčbu - specifika pro ženy s hormonální léčbou budou zdůrazňována
 • tápou v množství (někdy protichůdných) informací na internetu, neví odkud začít a hledají kroky, které fungují
 • které už vyzkoušely vše, co nabízí medicína, mají obvykle rozházený menstruační cyklus a hormonální systém a velmi oslabené tělo
 • jsou ochotné přestat se zaměřovat na vnější projevy a skutečně se ponořit k podstatě problému
 • jsou připravené na skutečné změny ve svém životě - protože pokud se žena chce vyléčit nemůže věci dělat stejně jako doposud

Kurz není pro ženy, které

 • se chtějí jen utvrzovat ve své diagnóze, porovnávat nemocnice a doktory
 • hledají zázračné pilulky nebo bylinky, které za ně vše vyřeší
 • mají na všechno důvod, proč to nejde - odmítají změny ve svém životě

Často kladené otázky

Kdy online kurz začíná?

Přístup do kurzu vám přijde, jakmile bude platba připsána na náš účet. V případě platby online (karta, nebo zrychlený bankovní převod) dostaneme potvrzení ihned a v zápětí vám pošleme přístupové údaje do členské sekce. Na jednotlivé bonusy se pak můžete těšit v následující den vždy v čase, kdy vám byl vytvořen přístup do členské sekce.

Co když něco nepochopím?

Samozřejmě jsme tu pro vás. I když nemáte naši garantovanou plnou podporu, jedna z nás se vám pokusí váš dotaz osvětlit a třeba tím přispějete k vylepšení kurzu v budoucnu. Stačí odepsat na e-mail, který vám každý den přijde.

Je kurz vhodný i pro vegany či vegetariány?

Rozhodně žádný ze směrů stravování nepreferujeme. Jídelníček a doporučovaná strava je převážně rostlinná a maso je možné si zařadit podle svých preferencí. Sama jsem byla vegetariánkou i vegankou a k masu jsem se vrátila v malé míře, když si o něj moje tělo řeklo. Důležitá je lokálnost, sezónnost, biokvalita.

Má smysl si kurz pořídit, i když jsem těhotná, nebo kojím?

Ano! Všechny získané informace budete moci aplikovat i během těhotenství, samozřejmě s ohledem na své potřeby (např. detoxikace nejsou vhodné). Toto období je ideální pro získávání nových návyků prospěšných pro tělo i pro miminko. Relaxaci a meditaci využijete na propojení se se svým miminkem.

Co když mi kurz nebude vyhovovat?

Pokud to zjistíte do 14 dnů, napíšete nám e-mail na gabriela.tuatti@seznam.cz a my Vám obratem peníze vrátíme. Ztratíte tím pochopitelně přístup do členské sekce.

Máte nějaké další otázky?

Pokud jste zde nenašla odpověď na svou otázku, neváhejte nám napsat.

© Veškerá práva na uvedené informace jsou vyhrazena - více informací viz Prohlášení o autorských právech. Děkuji Vám, že spolu s citací uvádíte i odkaz na zdroj informací na mém webu gabrielatuatti.cz.