Neplodnost, endometrióza a jejich příčiny

aneb alternativní cesta k dítěti i ke zdravému lůnu

"Neplodnost primárně znamená biologickou neschopnost počít dítě a vyskytuje se jak u mužů, tak u žen. Neplodnost je lékařsky klasifikována jako nemoc. Existuje mnoho biologických příčin neplodnosti, z nichž některé mohou být napraveny lékařským zásahem."

cituji z Wikipedie

Pokud vás však neplodnost na vaší životní cestě provází, víte, že ji nejze jen tak shrnout do pár vět. Je hluboce propojená s vaší psychikou a myslí a navíc tu nejde jen o jednoho člověka, ale oba v páru. 

Sama jsem ve 23 letech slyšela z úst lékařů, že nikdy děti mít nebudu. Nenechte se lekat a přijďte si vyslechnout můj příběh, jehož součástí je můj dnes už téměř 5 letý zdravý syn.

  • I vy byste jistě chtěly objevit nepříjemné nezrpacované emoce, které se v hloubce ukrývají za touto diagnózou. Ano čtete správně, tady totiž má neplodnost své kořeny.
  • Chcete se dozvědět víc? Chcete se v praxi naučit správně pohybovat, dýchat, stravovat a pečovat o své ženství, abyste ve svém lůnu mohly pocítit zdravou energii a případně i vytoužené miminko?
  • Jste připravené na hlubokou psychosomatickou práci, změnu jídleníčku, možná i života? Ještě pořád vám to za to stojí?

Tak v tom případě vás zvu na můj seminář Neplodnost, endometrióza a jejich příčiny, aneb alternativní cesta k dítěti i ke zdravému lůnu, během kterého vám předám veškeré své poznatky ohledně neplodnosti a endometriózy za roky samoléčby a za roky praxe s ostatními ženami.

Pro vaše povzbuzení

Kromě mého syna se za už téměř pět let působení v této oblasti narodilo již několik desítek dětí (a další jsou na cestě), kterým byla cesta na tento svět zapovězena právě kvůli neplodnosti nebo endometrióze. Neslibuji zázraky v lahvičkách. Ukážu vám cestu.

Cestu ke své vnitřní ženě, divošce, bohyni a bojovnici, kterou nezastaví nic. Ani endometrióza, ani lpění na minulosti, nebo špatné vztahy s ženskou linií.

Ahoj Gábi, chtěla jsem Ti moc poděkovat za to, že jsi a co děláš! Od Tvého semináře v září se mi podařilo utřídit spoustu myšlenek a pochopit, že to, co mi tělo poslední roky sděluje, není trest, ale jeho volání o pozornost. Čeká mě ještě hodně dlouhá cesta, mnohem delší, než jsem zatím ušla, ale vím, že TY a tvoje rady, postřehy, zkušenosti mi na té cestě pomohly opět o něco blíž. Pochopila jsem, že ne dítě za každou cenu "hned a tady", ale i ta cesta a moje zdraví (nejen fyzické) je cíl. A taky, že náhody neexistují :). Nová strava, nový pohled na svět mě hrozně baví, i když ne vždy je to jednoduché, a ne vždy nacházím pochopení v okolí, ale i reakce okolí a blízkých jsou pro mě důležitou informací, výzvou, zkušeností. Radši budu zdravým bláznem než nemocnou normální.
Než jsem narazila na Tebe a navštívila Tvůj seminář, věděla jsem, že něco dělám špatně, ale nevěděla jsem co a odkud začít. Díky Tobě jsem dostala možnost začít znovu a snad lépe :)

A.

Můžete se těšit na oblast psychosomatiky, krátké terapie, stravovací režim, pár cviků, správný dech, recepty na bylinnou podpůrnou léčbu a především na KRUH ŽEN, KTERÉ SE POTÝKAJÍ S TÍM STEJNÝM, CO VY... už nebudete sama na své tajemství a bolest. Přidejte se k nám.

S sebou pouze poznámkový blok a malý talisman.

S láskou a pochopením vás přivítám a podělím se o vše, co můžeme sdílet.

S úctou se na Vás těší

Vaše Gabriela Tuatti

Místo, termín a příspěvek

Místo konání: Prievidza 
(Terapeutický salón na adrese Energetikov 3, Sídlisko Sever (bývalé priestory školy Kalinčiaka), 97101 Prievidza)

Termín: 
16.2.2019 15:00-19:00

(délka je ovlivněna počtem účastnic)

Příspěvek pro lektora:
40 EUR (1 000 Kč)

Záloha: 20 EUR (500 Kč)

Mám zájem o kurz v so 16. 2. v Prievidze

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Gabriela Tuatti, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.

0
Aktuální počet přihlášených (max. počet míst je asi 35)

Můžete se vrátit zpět na moje kurzy