Získejte detailního

PRŮVODCE při užívání bylin

pro vy+léčení potíží
ženského lůna

který je vhodný pro ženy na začátku léčby,
i ženy, které se bylinné léčbě brání, nebo jí nedůvěřují

 • Máte blízko k přírodě a tíhnete k přírodnímu řešení svých potíží?
 • Slyšela jste o tom, že "bylinky pomáhají", ale nevíte, JAK S NIMI ZAČÍT a KTERÉ si vybrat?
 • Nevíte ani, KDE si kvalitní bylinky pořídit a v JAKÉ FORMĚ?
 • Bojíte se, že z neznalosti byste si mohla spíš ublížit, než pomoci a internet je plný informací, které si často protiřečí?
 • Stydíte se s některými potížemi svěřovat lékaři nebo lékárníkovi a navíc máte už mnoho zkušeností, že léky potlačené potíže se zas a znovu vrací? Chcete si umět pomoci sama?

Úplně vám rozumíme. 

Bylinkářská tradice v našich zemích se bohužel vytrácí. Generace našich dětí už neumí rozpoznávat bylinky, které jsou kolem nich, natož aby jim důvěřovali a věděli, jak je užívat. Přes všechny tlaky z různých směrů, které teď nechceme ani jmenovat, nevěříme, že by stovky až tisíce let užívané byliny najednou ztratily svou účinnost.

Domníváme se, že jen ztrácíme víru v jejich účinné látky, které bohužel není úplně snadné prokázat. Bylinky mají svou sílu v synergii, v současném působení na mnoha úrovních a do hloubky, celostně. Tím se také mimochodem významně eliminuje možnost vedlejších účinnků, které mají syntetické léky běžně.

Stovky žen, které mi prošly praxí, jsou ale důkazem toho, že užívání bylin přináší úlevu i energii k dalším životním změnám. Pokud jde navíc ruku v ruce se změnou stravy, jsou účinky rychlé a viditelné velmi brzy.

Proto na začátku této příručky stál záměr vytvořit soubor důležitých informací pro užívání bylin při gynekologických potížích, a to nejen těch, které lékaři často bagatelizují, že jsou "normání", ale i u diagnóz souvisejících zpravidla s hormonální nerovnováhou.

Aby vás jednotlivé kroky neodradily, ale nadchly, motivovaly a vtáhly do hravosti, jsou informace v příručce opět odlehčeny porcí ženskosti, hravosti, tipů a návodů, které vám

 • mohou předat mnohem víc, než jen návod na užívání bylin.
 • Mohou odhalit vaše stará přesvědčení a zakořeněné návyky, které vám už neslouží.
 • Mohou otevřít vaše oči i srdce k laskavějšímu přístupu k říši bylin i sama k sobě.
 • Mohou probudit vaši zvědavou vnitřní ženu, ženu alchymistku - sběračku - léčitelku - tvořitelku života.

A to je přesně to, o co nám jde.

Jaké by to bylo, kdybyste...

 • vnímala lépe, co kolem vás roste a přemýšlela nad tím, proč a co vám příroda nabízí za dary
 • vyjížděla pravidelně na cesty do přírody a čerpala energii při sběru, zpracování i užívání bylin
 • kdykoliv byste ucítila, že vaše tělo a lůno potřebuje posílit, vyladit, ulevit, sáhla byste do svých bylinkových zásob a dopřála si to, co potřebujete
 • s lékařem nebo fytoterapeutem přesněji probírala své potíže, dokázala lépe pojmenovat kdy a jaké symptomy máte a mohla s nimi mluvit o tom, jaké jsou možnosti léčby
 • samu sebe mnohem více vnímala jako součást přírody, v pokoře a lásce ke všemu živému 🍀

skryté
Co říkají po přečtení ženy?

Teď jsem to dočetla a za mě bomba 👏 to se vám ženy opravdu povedlo!
Úžasný souhrn základních stravovacích pravidel nejen pro ženy s endometriózou v krásně hravé formě. Vše je perfektně vysvětleno a nejvíce mě bavila hravá okénka! Ebook je pěkně zpracovaný, zajímavý obsah doplňuje i spousta zajímavých detailů.
Sama jsem si změnou stravy prošla, a pokud bych měla tento ebook již na začátku, určitě bych výsledky stravování viděla daleko dříve 🙏.
Petra Halamová
E-book s receptami na zmenu stravy je úžasným začiatkom cesty k sebe a ďalšiemu sebarozvoju. Ľahké a jednoduché raňajky vám dodajú energiu na cele dopoludnie. Po výživnom obede dostanete chuť na ďalšie aktivity. A po večeri budete zaspávať s príjemným pocitom, čo ste v ten deň pre seba urobili. E-book je naozaj výborný nápad 🙂
Jana Baligova (ex Sykorova)
Příručku formou ebooku už četlo 0 žen. A více než 90 jich ji přečetlo v tištěné podobě.

Získáte průvodce užíváním bylinek, které vás podpoří na vaší cestě ke zdravému lůnu.

Sama si vytvoříte svou vlastní směs z bylin, které vám dělají dobře. Sladíte se se svou cykličností a budete tak moci reagovat na hormonální i jiné změny.

Nevíte, jak na užívání bylin?

Potřebujete vědět

 • Jak a kde bylinky získávat?
 • Jak a kdy je užívat?
 • Jak funguje váš menstruační cyklus?
 • Z jakých bylin můžete bezpečně vybírat?
Mám zájem o příručku

Co vás v příručce čeká?

60 stran informací

60 stran s tou nejpodstatnějí esencí užívání bylin. Na začátku je Průvodce, se kterým se neztratíte. Příručka je rozdělena i barevně na 4 kapitoly podle tohoto průvodce.

Kvíz a Deník

Pomocí krátkého kvízu si ujasníte svou motivaci, proč chcete začít užívat byliny pro podporu své léčby. V deníku pak budete detailně zaznamenávat účinky bylin a naučíte se tak více vnímat signály svého těla. Deník jako PDF vhodné k tisku je součástí.

Seznamy ženských bylin

V příručce nechybí i seznam 14 bezpečných bylin, které můžete pro léčbu svého lůna využít včetně jejich popisu. Součástí je také i velmi hodnotný seznam bylin s fytoestrogenními, fytoprogesteronovými účinky a byliny působící na testosteron.

Hravá okénka

15 krátkých nebo i delších tipů a nasměrování pro větší hravost a lehkost, aby vás provázení bylinami bavilo a hladilo. Léčba lůna je především o harmonzaci ženské stránky, o tvořivosti a hravosti.

Kdo v příručce sdílí své zkušenosti?

Gabriela TUATTI

gabrielatuatti.cz
Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a pomocí nich připravuji masti a kosmetické přípravky. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy.

Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdravému lůnu a vysněnému těhotenství.

Svým příkladem a svou vášní Vám přináším světlo a naději, že to je možné a že moje cesta funguje i dalším ženám.

Martina FILIPOVÁ

inspiraceZENY.cz
Miluji tantra jógu - Mohendžodáro, rituály, ženské kruhy a příběhy. Jsem průvodkyní žen, naslouchám ze srdce jejich sdílení, inspiruji je k vzájemnému předávání zkušeností a léčení jejich duší.

Dovoluji si být v souladu s Matkou Zemí, žít své zdravé ženství a podporovat tím ženy ve svém okolí.

Přináším důvěru skrze svou ženskou cestu a nabízím ženám pohled do vnitřního světa ženství pomocí meditací a relaxací pro ženské lůno.

Pro koho je příručka určena

 • Pro ženy, které se setkaly s potížemi nebo diagnózou nemoci lůna (endometrióza, cysty, myomy, adenomyóza, polycystické vaječníky, apod.) teprve nedávno a uvažují u užívání bylinek.
 • Pro ženy, které se opakovaně potýkají se stejnými potížemi a konvenční léčba jim nenabízí uspokojivé řešení problémů jako bolestivá menstruace či ovulace, dlouhý či krátký cyklus, migrény, apod.
 • Pro ženy, které o podpoře pomocí užívání bylin slyšely, ale dosud neměly dost informací nebo odvahy se do jejich užívání pustit.
 • Pro ženy, které už v minulosti byliny zkoušely, ale měly pocit, že jim nefungují, a tak je třeba příliš brzy zavrhly. V příručce mohou najít více motivace i tipy, jak účinnost bylin zvýšit.
 • Pro ženy, které se preventivně chtějí začít o své lůno dobře starat a dopřát mu vše, co potřebuje, aby měly pomoc z přírody vždy po ruce.

Pro koho naopak nemusí mít tak velký přínos

 • Pro ženy, které už bylinky běžně užívají, dodržují i změnu životosprávy a jejich lůno se jim odvěčuje zmírněním nebo vymizením potíží.
 • Pro ženy, které mají Kurz o Bylinkách (součást online Školy Láskou lůno léčiti), který obsahuje tyto informace v mnohem širším měřítku, s podrobnějšími popisy bylin, návody na sběr a vlastní zpracovávání či uchovávání bylin (které nejsou součástí příručky).
  Mohou si ji však pořídit jako ucelené shrnutí, které budou mít stále "po ruce".
 • Pro ženy, které nejsou ochotné jít spolu se zařazením bylin i do změny sebe sama, do sebereflexe a zvědomování si všech svých (nejen stravovacích) návyků.

Proč si příručku pořidit

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cena příručky

Nově je v nabídce výhodná sada obou elektronických příruček: o bylinkách a o stravě.

Elektronická příručka
600 Kč / 24,5 €
Příručka v elektronické podobě dorazí do vaší mailové schránky ihned po zaplacení.
Formát PDF
Příloha s Bylinkovým deníkem v PDF k tisku

Samozřejmě máte možnost do 14 dnů od pořízení ebooku od koupě odstoupit.
Vrátíme vám peníze.

V tomto případě můžeme od částky odečíst poplatky za platbu kartou, bankovní převod ze zahraničí, apod.

Často kladené otázky

Kdy dostanu elektronickou příručku?

Odkaz ke stažení vám přijde, jakmile bude platba připsána na náš účet. V případě platby online (karta, nebo zrychlený bankovní převod) dostaneme potvrzení ihned a v zápětí vám pošleme příručku e-mailem.

Co když něco nepochopím?

Samozřejmě jsme tu pro vás. Jedna z nás se vám pokusí váš dotaz osvětlit a třeba tím přispějete k vylepšení příručky v budoucnu. Stačí odepsat na e-mail, který vám příručka přijde.

Co když zjistím, že informace už znám?

Snažíme se na to upozornit před pořízením příručky. Pokud přesto zjistíte do 14 dnů, že vám příručka nevyhovuje, napíšete nám e-mail na gabriela.tuatti@seznam.cz a my Vám obratem peníze vrátíme.

Kdy bude k dispozici příručka tištěná?

Na tuto otázku nedokážeme teď úplně přesně odpovědět. Záleží na mnoha okolnostech, ale pravděpodobně to bude až začátkem příštího roku.

Máte nějaké další otázky?

Pokud jste zde nenašla odpověď na svou otázku, neváhejte nám napsat.

© Veškerá práva na uvedené informace jsou vyhrazena - více informací viz Prohlášení o autorských právech. Děkuji Vám, že spolu s citací uvádíte i odkaz na zdroj informací na mém webu gabrielatuatti.cz.