"Láskou lůno léčiti"

aneb nastartujte cestu ke zdravému lůnu s Gabrielou na ostrově Gozo

"Rok 2018 je rokem pod vládou Venuše, bohyně lásky. Jejím symbolem je lůno a v lůně vše začíná. Vydejte se se mnou na cestu ke svému životodárnému lůnu, pro jeho zdraví a naplnění."

9. - 16. října 2018, ostrov Gozo

Nedostatkem lásky k našemu ženství, potlačováním emocí a snahou býti stále soběstačnějšími zapomínáme v tomto uspěchaném světě na to nejvzácnější, co žena má, a to její životadárné lůno.

Tímto nešetrným zacházením si nejen přivádíme nepříjemné zdravotní problémy v této oblasti, ale mnohdy se zaháníme do extrému, nebo prostě jen dobou, ve které žijeme, se připravujeme o to nejkrásnější, o to proč jsme byly stvořeny, a to o mateřství. Možnost cítit v sobě růst nový život a naplnění tohoto života našeho.

 • I vy byste jistě chtěly, přepnout a dopřát si týden na přeladění zpět na vnímání svého těla, svého lůna, své jóni?
 • Chcete se v praxi naučit správně hýbat, dýchat, stravovat a pečovat o své ženství, abyste se se všemi nemocemi lůna mohly jako já navždy rozloučit?
 • Zajímal by vás hlubší vhled do vašho vnitřního nastavení a programů, rodinných vztahů, které vás v životě ovlivňují?
 • Jste otevřené hluboké a trvalé změně? Protože jen změna každodenních návyků může vést ke změně ve vašem těle i životě.

Tak v tom případě vás zvu na týdenní pobyt na maltském ostrově Gozo. Budeme se společně stravovat, cvičit a konstelovat, putovat za krásami ostrovů, plavat, sdílet, vzájemně se učit. Pomocí síly ženského společenství přeladíme každá samu sebe i ostatní na cestu návratu sama k sobě.

Jde o druhý pobyt pro ženy na tomto malebném ostrově a tentokrát mou spoluprůvodkyní bude Pandora, která má velkou praxi v rodinných a systemických konstelacích. Její provázení vám pomůže nahlédnout do vašich programů, které vám už neslouží. Více o konstelacích s Pandorou zde.

Vaše Gabriela Tuatti

Cesta tam a zpět

Na Gozo, resp. na ostrov Malta (letiště Luqa Malta) poletíme letem z Prahy 9. října v 10:25. Let trvá 2,5 hodiny a je bez časového posunu. Po příletu se autobusem a trajektem přesuneme na ostrov Gozo do našeho hotelu.

Nákup letenek doporučím, bude však v režii každé účastnice zvlášť. Čím dříve zakoupíte letenky, tím budou levnější. Nejsou zahrnuty v ceně pobytu.

Návrat zpět 16. října v 11:15 z letiště Luqa Malta do Prahy. Pravděpodobně také pojedeme autobusem a trajektem zpět k letišti. V případě zájmu bude možné domluvit taxi (minibus).

 

Ubytování

Bydlet budeme v penzionech Tal Qala a Ta Cetta, které k sobě patří a nachází se v části Qala na Gozo.

Ubytování budeme mít celá skupina žen samy pro sebe. V kuchyňce si budeme samy vařit a připravovat společné jídlo. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové. U každého je menší balkónek, některé jsou s výhledem na moře. U obou penzionů je bazén.

Program

První den nás čeká let, transfer do hotelu, ubytování, společná večeře a seznámení s programem i nás žen navzájem.

Další dny bude náš denní program přibližně následující:

 • Společná ranní rozcvička (Pět tibeťanů)
 • Společná příprava snídaně a snídaně samotná
 • Cca 2,5 hodinový dopolední program konstelační práce, péče o naše lůno, rady, sdílení, nebo výlet
 • Společný oběd včetně přípravy
 • Odpolední volno
 • Společná večeře včetně přípravy
 • Cca 1 - 1,5 hodinový večerní program (např. bylinkové povídání, vzájemná péče, nebo konstelace)

Proč společná příprava jídla? Protože mým záměrem je ukázat vám, jak důležité je, čím své tělo sytíme a jak je možné si připravovat stravu, která je lehce stravitelná, pročišťuje naše trávení a tím ozdravuje i naše lůno. Prostor bude i pro ochutnávku vynikající místní přímořské stravy.

Neolitické chrámy v Xaghra

Nejstarší kamennou stavbou na světě je podle všeho svatyně Ggantija (Věž obrů) na východě ostrova Gozo. Je dokonce o 1.500 let starší než Stonehenge v Anglii! Svatyně je tvořena 2 megalitickými chrámy – větším jižním a menším severním, které jsou mohutnou zdí, jež je obklopuje, spojeny v jeden. 

Staré pověsti vyprávějí, že chrámy Ggantija postavila obryně Sansuna. Chrámy byly s největší pravděpodobností určeny k uctívání Matky Země, bohyně plodnosti. Že šlo o náboženské stavby se soudí podle zbytku oltářů. O tehdejších obyvatelích se ví jen to, že šlo o matriarchátní společnost, která neuctívala boha, ale bohyni.

Modrá laguna, koupání a jeskyně u ostrova Comino

Jeden den určitě strávíme koupáním v nezapomenutelné modré laguně na ostrově Comino a projížďkou na lodi okolo ostrova, kde je řada jeskyní a přírodních útvarů, které vytvořilo samo moře.

Šamanské léčení od Gabriely

Poslední den pobytu, 15. října, budu provádět šamanské léčení pro účastnice, které na to budou připraveny. Jednotlivě s každou z nich strávím čas v šamanském kruhu, kde bude mít žena za pomoci silových zvířat a šamanské cesty možnost nahlédnout do svého nejhlubšího nitra a tam najít cestu z pět ke svému ženství.

Ostatní ženy budou mít volný program, případně budou moci využít čas ke konzultacím s Pandorou.

Gabriela Tuatti
Gabriela Tuatti

Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a pomocí nich připravuji masti a kosmetické přípravky. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy. Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdraví a vysněnému těhotenství.

Eva Pandora Ráčková
Eva Pandora Ráčková

Narodila jsem se v roce 1955, ve znamení Střelce. Věnuji se převážně konzultacím, konstelacím, doprovázeným poutím a vedení vlastních seminářů. Kromě jiných škol a kurzů jsem v prosinci 2012 dokončila rok a půl letý trenink rodinných konstelací. V lednu 2014 jsem začala roční výcvik systemických konstelací u Jana Bílého a dokončila ho 1. 2. 2015. Konstelacím se však věnuji mnohem déle.

Příspěvek, další náklady

Ubytování, cestování po ostrovech, strava, lektorné: 
16 000 Kč

Nevratná záloha: 3 000 Kč

Zpáteční letenka
Praha - Malta: cca 3 800 Kč

(hradí si každá účastnice zvlášť a čím dříve ji zakoupí, tím bude levnější)

Doporučené kapesné na památky, výlety a jiné: min. 50 EUR

Počet míst je omezen. Své místo si rezervujte zaplacením zálohy 3000 Kč do 11.9. 2018. Po vyplnění formuláře na webu obdržíte informace o zaplacení (fakturu).

4 týdny před odletem (tedy 11.9.) se záloha stává nevratnou, aby mohly být pokryty náklady na organizaci a storno poplatky.

V případě zajištění náhradnice zálohu vrátím.

Mám zájem o pobyt "Láskou lůno léčiti" na ostrově Gozo

Počet účastnic je omezen - max. počet je 12 žen!

0
Aktuální počet přihlášených
0
Počet přihlášených se zaplacenou zálohou

V případě, že potřebujete vystavit fakturu pro Slovensko, napište mi e-mailem. Tuto možnost zatím přes webové rozhraní nenabízím.

Můžete se vrátit zpět na moje kurzy