Namíchej si

{života} BUDIČ MENTÁLNÍ ENERGIE

Přihlas se do podzimní VÝZVY zDARma a zažij, jaké to je, SPOLEČNĚ vyzkoušet něco nového, na co bys sama neměla motivaci.

Po dobu 3 dní se společně budeme inspirovat v jednoduchých technikách práce s myslí, které tě navrátí do proudu tvé mentální energie. Získáš tak jednoduché ingredience do svého osobního ŽIVOTABUDIČE.

Pojď se s námi naučit něco nového. Něco, co tě podpoří, až budeš na dně sama a bude se ti zdát, že z toho není cesty ven.

Výzva skončila. Je součástí online KLUBu.

↓↓↓

Startujeme 21. října 2022. Výzva zůstává otevřena do 30. října.

Do výzvy už se přihlásilo 0 žen

V této výzvě si vyzkoušíš techniky práce s myslí

Tyto techniky jsou jednoduché, často jsou "po ruce", ale my po nich nesáhneme proto, že když jsme "na dně", nemáme ani sílu zvednout ruku. Ale právě proto je potřeba si to opakovat, procvičovat a aktivovat, když je potřeba.

Techniky, které vás naučím, jsem nasbírala od svých učitelů a mentorů:
J. Dispenzy, A. Villolda, E. Tolleho, B. Liptona a dalších.

 • Vyzkoušíš si jak na tebe jednotlivé techniky působí.
 • Budeš moct porovnat nárůst energie před výzvou a po ní.
 • Získáš nové návyky do každodenního života.
 • Věříme, že na konci výzvy pojedeš na vlně, ze které už nebudeš chtít seskočit. 😍

Jak bude výzva probíhat?

 • 1
  Zaregistruj se do výzvy pod svým e-mailovým kontaktem.
 • 2
  Přijde ti e-mail s odkazem na uzavřenou facebookovou skupinu, kam bude třeba se přidat. Výzva se bude konat jen v této skupině.
 • 3
  Několik dní před začátkem výzvy tě do skupiny přidáme a upozorníme na začátek 21. října - je to pátek, po práci a o víkendu tak budeš mít čas vše procvičovat.
 • 4
  Každý den po dobu 3 dní se ve skupině objeví nové krátké video (cca 10 minut) s výzvou pro daný den. Bude to takový malý úkol, který je dobré si shlédnout ráno a během dne několikrát vyzkoušet.
 • 5
  Ve skupině bude možné se ptát na to, co nebude jasné, sdílet své objevy, čerpat ze společné atmosféry a motivovat se i ke krokům, které by pro tebe byly jinak "nepopulární". Budeš moci naskočit na tu vlnu a také uvidět, jak to mají jiné ženy a že všechny možnosti jsou v pořádku.
 • 6
  Na konci výzvy tě pozveme do flow! summitu 2022, kterého se letos také účastním. A pokud tě inspirujeme opravdu hodně, rády se s tebou potkáme také v online KLUBu školy Láskou lůno léčiti. Tam se podporujeme pravidelně každý měsíc.

"Propad může potkat každou z nás. Když jsi na to sama, bývá to těžké.
Společně a s vhodnou motivací to jde mnohem snáz."

Bonus

Rozhodla jsem se, že každá přihlášená žena od nás dostane meditaci na harmonizaci ženského a mužského principu ZDARMA, ať už se do facebookové skupiny přihlásí, nebo ne.

Kdo se na tebe ve výzvě těší?

Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a pomocí nich připravuji masti a kosmetické přípravky. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy.

Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdraví a vysněnému těhotenství.

Svým příkladem a svou vášní Vám přináším naději, že to je možné a že moje cesta funguje i dalším ženám. Mám hlavní slovo na webinářích.
Miluji tantra jógu - Mohendžodáro, rituály, ženské kruhy a příběhy. Jsem průvodkyní žen, naslouchám ze srdce jejich sdílení, inspiruji je k vzájemnému předávání zkušeností a léčení jejich duší.

Dovoluji si být v souladu s Matkou Zemí, žít své zdravé ženství a podporovat tím ženy ve svém okolí.

Přináším důvěru skrze svou ženskou cestu a nabízím ženám pohled do vnitřního světa ženství pomocí meditací a relaxací pro ženské lůno. Navíc celé spolu-práci poskytuji technické a organizační zázemí. 

Jdeš s námi namíchat si svůj životaBUDIČ?

Nezapomeň se zaregistrovat!

© Veškerá práva na uvedené informace jsou vyhrazena - více informací viz Prohlášení o autorských právech. Děkuji Vám, že spolu s citací uvádíte i odkaz na zdroj informací na mém webu gabrielatuatti.cz.