Zveme Vás na výjimečný webinář:  

O vědomém/ aktivním snění

protože SNY nás propojují s naší duší, tělem i myslí

s Pavlínou Goodman

 • Chcete zjistit, co je vědomé nebo lépe aktivní snění?
 • Zajímáte se o lucidní nebo šamanské snění?
 • Zajímá vás, jak využít každodenně práci se sny na své cestě ke zdraví?
 • Co je synchronicita a jak nám pomáhá bdělost v běžném životě?

Možná, že jsme my ženy zapomněly naslouchat větru, zemi, ohni a vodě. Především jsme zapomněly naslouchat svému srdci a důvěřovat své intuici.

Co si z webináře odnesete a s kým se tam potkáte? Sjeďte níže ↓↓↓

Na webinář je přihlášeno 0 lidí

WEBINÁŘ ZE ZÁZNAMU DO

čtvrtka 2. února 2023 do 12:00

ZÁZNAM WEBINÁŘE DOSTUPNÝ V ONLINE KLUBU

kdykoliv v rámci členství

Webinář je vždy dostupný zDARma jen několik dní. Po jeho skončení se stává součásti online KLUBu školy Láskou lůno léčiti.

Co si z webináře odnesete?

Webinář je určen především ženám s nemocemi lůna, které hledají svou cestu ke zdraví. Jednou z cest je propojení svého těla, duše i mysli do celistvosti. K tomu může pomoci naslouchání vzkazům skrze naše sny. 

Sny jsou mosty mezi každodenním životem a realitou, jakou bychom si přáli žít v našich nejtajnějších představách. Pokud je tvá realita hodně odkloněná od volání duše, může tě webinář nasměrovat. Ukázat, jak znovu probudit radost ve svém životě.

 • CO JE AKTIVNÍ SNĚNÍ A JAK NÁM MŮŽE POMOCI
  Pavlína Goodman, lektorka vědomého snění, s námi bude sdílet své poznatky o tom, co jsou sny, jak aktivně a vědomě snít a především, v čem nám to může pomoci v léčení.
 • SYNCHRONICITA
  Podíváme se na téma synchronicit, které se nám v životě dějí a nemusí být vždy "jen náhodné". Co se nám otevře, staneme-li se bdělými na své cestě životem?
 • TVOŘIVOST A RADOST ZE ŽIVOTA
  V rozhovoru se určitě dostaneme i k tématu tvořivosti, ženství a radosti proudící ze spojení sama se sebou. Pavlína bude sdílet svůj příběh, který vám může být velkou inspirací.
 • DOTAZY
  Na webináři bude prostor pro zodpovězení vašich dotazů. Zkoušely jste si zaznamenávat sny? Máte nějaké silné symboly, které se vám ve snech opakují? Nepamatujete si své sny a zajímá vás, jak to udělat, abyste si je pamatovaly?

Webinář formou rozhovoru

Tentokrát byla na webináři hlavním hostem Pavlína Goodmen, se kterou se už delší dobu znám. Jsem si jistá, že její příběh i její téma bude pro mnohé z vás velmi inspirativní. Proto jsem ji pozvala k rozhovoru, který jak pevně věřím, rozšíří i vaše úhly pohledu a nasměruje vás na cestě ke zdraví.

Na koho se tedy můžete těšit?

Jsem průvodce sny, inspirátorka, umělkyně, astroložka a maminka tří dětí. Pomáhám lidem znovu se spojit s jejich sny, s jejich magickou částí a intuicí.

Absolvovala jsem 3 letý výcvik Učitel Vědomého snění - LEVEL 3, se skvělým učitelem Robertem Mossem. Věnuji se studiu Západní a Védské Astrologie. Zároveň jsem vystudovala tělovýchovnou fakultu a k provázení lidí využívám i vědomý pohyb.

Gabriela TUATTI

gabrielatuatti.cz
Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a pomocí nich připravuji masti a kosmetické přípravky. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy.

Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdraví a vysněnému těhotenství.

Webinář vysíláme ZDARMA

Zajistěte si místo na webináři registrací.

Webinář bude dostupný ze záznamu do čtvrtka 2.2. do 12 hod., ale pouze registrovaným. Potom bude součástí online KLUBu školy LLL.

↓↓↓

Webinář je dostupný pouze v online KLUBu

↓↓↓