Akce u příležitosti EndoMarch23

Seminář Bylinková vůně v lůně 31.3. online za akční cenu 444 Kč.

Endometrióza v Naturoterapii

Online seminář

"Endometrióza je ženské onemocnění, při kterém se částečky endometria nacházejí mimo dutinu děložní. Lokalizace těchto částeček nemusí být omezena jen na oblast pánve ženy, ale může se vyskytovat kromě srdečního svalu a sleziny prakticky kdekoli.
Onemocnění se projevuje nejčastěji bolestivou menstruací, dlouhodobými bolestmi v podbřišku, bolestmi při pohlavním styku. Nezřídka je endometrióza i příčinou neplodnosti ženy."

cituji z oficiálního lékařského serveru endometrioza.cz

 

Že to neslyšíte poprvé? Ach ano, já vím... vím jaká je to bezmoc. Sama jsem touto nemocí prošla v době, kdy o ní ještě pramálo věděli a samotné mi bylo 23let. 

Ale nevzdala jsem se a s láskou si vzpomněla na učení našich předků, na jejich rady ohledně užívání bylin, dobré stravy, pohybu.

Dnes už je to několik let, co jsem zdravá a mám dva krásné, zdravé a silné syny.

  • I vy byste jistě chtěly, přinejmenším zbavit se této nepříjemné nezpracované emoce? Ano čtete správně, tady totiž endometrióza začíná.
  • Chcete se dozvědět víc? Chcete se naučit správně pohybovat, dýchat, stravovat a pečovat o své ženství, abyste se s touto nemocí mohly jako já navždy rozloučit?
  • Jste připravené na hlubokou psychosomatickou práci, změnu jídleníčku, možná i života? Ještě pořád vám to za to stojí?

Tak v tom případě vás zvu na můj seminář Endometrióza v Naturoterapii, během kterého vám předám své klíčové poznatky ohledně endometriózy za roky samoléčby a za roky praxe s ostatními ženami.

Seminář proběhne online formou, aby byl dostupný ženám odkudkoliv. Probíhá výjimečně v tomto formátu pouze u příležitosti osvětové kampaně EndoMarch2023.

Obsah semináře budu tvořit na základě dotazů přihlášených žen zaslaných před seminářem.

Pro vaše povzbuzení

Kromě mých dvou synů se za už téměř 10 let působení v této oblasti narodilo více než 250 dětí, kterým byla cesta na tento svět zapovězena právě kvůli endometrioze. Neslibuji zázraky v lahvičkách. Ukážu vám cestu.

Cestu ke své vnitřní ženě, divošce, bohyni a bojovnici, kterou nezastaví nic. Ani endometrióza, ani lpění na minulosti, nebo špatné vztahy s ženskou linií.

Ahoj Gábi, chtěla jsem Ti moc poděkovat za to, že jsi a co děláš! Od Tvého semináře v září se mi podařilo utřídit spoustu myšlenek a pochopit, že to, co mi tělo poslední roky sděluje, není trest, ale jeho volání o pozornost. Čeká mě ještě hodně dlouhá cesta, mnohem delší, než jsem zatím ušla, ale vím, že TY a tvoje rady, postřehy, zkušenosti mi na té cestě pomohly opět o něco blíž. Pochopila jsem, že ne dítě za každou cenu "hned a tady", ale i ta cesta a moje zdraví (nejen fyzické) je cíl. A taky, že náhody neexistují :). Nová strava, nový pohled na svět mě hrozně baví, i když ne vždy je to jednoduché, a ne vždy nacházím pochopení v okolí, ale i reakce okolí a blízkých jsou pro mě důležitou informací, výzvou, zkušeností. Radši budu zdravým bláznem než nemocnou normální.
Než jsem narazila na Tebe a navštívila Tvůj seminář, věděla jsem, že něco dělám špatně, ale nevěděla jsem co a odkud začít. Díky Tobě jsem dostala možnost začít znovu a snad lépe 🙂
A.

S láskou a pochopením se podělím s vámi o vše, co můžu sdílet.

S úctou 

Vaše Gabriela Tuatti

Formát kurzu, termín a příspěvek

Termín: 

  • ne 19. března 2023 od 16 do 18 hod.
    Seminář již proběhl, už není možné si jej objednat.

Online kurz:
Budete jej sledovat z pohodlí svého domova na mém webu, v členské sekci, do které se dostanete až po zaplacení.

Příspěvek: 444 Kč

Odkaz ke sledování online kurzu dostanete až po zaplacení.

Zaplacením dostáváte i záznam z vysílání.

Objednávka

Okamžitá platba z Fio

Mám účet u Fio banky. Pokud máte také Fio, vyberete Bankovní převod a zaplatíte v internetovém bankovnictví, do několika minut je platba u mě a k vám putují přístupové údaje.

Bezpečná platba online

Nově můžete na webu platit online platební bránou GoPay. Pokud vyberete platbu kartou nebo zrychleným bankovním převodem přímo z vaší banky, bude platba potvzena ihned a přístup do online kurzu vám přijde do několika minut. Nemusíte tak čekat den i více, než se provede bankovní převod z vaší banky.

Můžete se vrátit zpět na moji aktuální nabídku.