Endometrióza v Naturoterapii

"Endometrióza je ženské onemocnění, při kterém se částečky endometria nacházejí mimo dutinu děložní. Lokalizace těchto částeček nemusí být omezena jen na oblast pánve ženy, ale může se vyskytovat kromě srdečního svalu a sleziny prakticky kdekoli.
Onemocnění se projevuje nejčastěji bolestivou menstruací, dlouhodobými bolestmi v podbřišku, bolestmi při pohlavním styku. Nezřídka je endometrióza i příčinou neplodnosti ženy."

cituji z oficiálního lékařského serveru endometrioza.cz

 

Že to neslyšíte poprvé? Ach ano, já vím... vím jaká je to bezmoc. Sama jsem touto nemocí prošla v době, kdy o ní ještě pramálo věděli a samotné mi bylo 23let. 

Ale nevzdala jsem se a s láskou si vzpomněla na učení našich předků, na jejich rady ohledně užívání bylin, dobré stravy, pohybu.

Dnes už je to několik let, co jsem zdravá a mám krásného zdravého a silného syna.

  • I vy byste jistě chtěly, přinejmenším zbavit se této nepříjemné nezpracované emoce? Ano čtete správně, tady totiž endometrióza začíná.
  • Chcete se dozvědět víc? Chcete se v praxi naučit správně pohybovat, dýchat, stravovat a pečovat o své ženství, abyste se s touto nemocí mohly jako já navždy rozloučit?
  • Jste připravené na hlubokou psychosomatickou práci, změnu jídleníčku, možná i života? Ještě pořád vám to za to stojí?

Tak v tom případě vás zvu na můj seminář Endometrióza v Naturoterapii, během kterého vám předám veškeré své poznatky ohledně endometriózy za roky samoléčby a za roky praxe s ostatními ženami.

Pro vaše povzbuzení

Kromě mého syna se za čtyři roky působení v této oblasti narodilo již 35 dětí, kterým byla cesta na tento svět zapovězena právě kvůli endometrioze. Neslibuji zázraky v lahvičkách. Ukážu vám cestu.

Cestu ke své vnitřní ženě, divošce, bohyni a bojovnici, kterou nezastaví nic. Ani endometrióza, ani lpění na minulosti, nebo špatné vztahy s ženskou linií.

Ahoj Gábi, chtěla jsem Ti moc poděkovat za to, že jsi a co děláš! Od Tvého semináře v září se mi podařilo utřídit spoustu myšlenek a pochopit, že to, co mi tělo poslední roky sděluje, není trest, ale jeho volání o pozornost. Čeká mě ještě hodně dlouhá cesta, mnohem delší, než jsem zatím ušla, ale vím, že TY a tvoje rady, postřehy, zkušenosti mi na té cestě pomohly opět o něco blíž. Pochopila jsem, že ne dítě za každou cenu "hned a tady", ale i ta cesta a moje zdraví (nejen fyzické) je cíl. A taky, že náhody neexistují :). Nová strava, nový pohled na svět mě hrozně baví, i když ne vždy je to jednoduché, a ne vždy nacházím pochopení v okolí, ale i reakce okolí a blízkých jsou pro mě důležitou informací, výzvou, zkušeností. Radši budu zdravým bláznem než nemocnou normální.
Než jsem narazila na Tebe a navštívila Tvůj seminář, věděla jsem, že něco dělám špatně, ale nevěděla jsem co a odkud začít. Díky Tobě jsem dostala možnost začít znovu a snad lépe :)

A.

Můžete se těšit na oblast psychosomatiky, krátké terapie, stravovací režim, pár cviků, správný dech, recepty na bylinnou podpůrnou léčbu a především na KRUH ŽEN, KTERÉ SE POTÝKAJÍ S TÍM STEJNÝM, CO VY... už nebudete sama na své tajemství a bolest. Přidejte se k nám.

S sebou pouze poznámkový blok a malý talisman.

S láskou a pochopením vás přivítám a podělím se o vše, co můžu sdílet.

S úctou se na Vás těší

Vaše Gabriela Tuatti

Místo, termín a příspěvek

Termíny v ČR: 

  • so 30. března 2019 17 - 20 hod.
    Poradna, Purkrabská 10, Olomouc
    (naproti Teologické fakultě).

Příspěvek pro lektora: 1 400 Kč

Záloha 500 Kč se platí předem na účet

Termíny na Slovensku: 

  • aktuálně není plánován žádný termín

Příspěvek pro lektora: 55 EUR

Záloha 20 EUR / 500 Kč se platí předem na účet

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Gabriela Tuatti, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.

Mám zájem o kurz v so 30.03.
v Olomouci

0
Aktuální počet přihlášených

Mám zájem o kurz jindy/jinde

Nevyhovuje vám termín nebo místo,
ale chcete se kurzu zúčastnit?

Vyplňte formulář, budu vás informovat.

Země/Kraj

Můžete se vrátit zpět na moje kurzy