Osobní 2 hodinová konzultace s Pandorou

Připravila jsem pro vás jedinečnou možnost konzultovat své životní otázky s Evou Pandorou Ráčkovou, která se věnuje osobnímu rozvoji více než 20let. Proto je mi velkou ctí, že přijala mé pozvání do poradny, kde vám nabízí své služby v rámci konzultací vám šitých na míru.

S láskou a úctou

Vaše Gabriela Tuatti

Jak budou konzultace probíhat?

Pokud řešíte nějakou životní situaci, se kterou si nevíte rady, může vám pomoci odstup, nezaujatý pohled na věc a zároveň životní zkušenosti jiné ženy. Probereme co prožíváte, podíváme se na vaše programy, co se děje ve vašem rodinném systému...

Budeme si povídat, konstelovat, nahlédneme do vašeho podvědomí.

Pro konzultaci budeme mít prostor 2 hodiny.

Jaká je cena?

Postupem času jsem dospěla k přesvědčení, že moje práce by měla být službou pro lidi, kteří ji potřebují. Každý z nás má jiné finanční možnosti, problémy máme obvykle ale v jádru stejné.

Aby byla služba dostupná všem a na druhé straně aby tohle moje rozhodnutí sloužit na základě výměny energií nikdo nezneužíval a tak si vůči mně, potažmo Vesmíru, nevytvářel energetické dluhy, rozhodla jsem se použít princip \"dar za dar\", a nebo jinak: „já jsem OK, ty jsi OK“.

Honorář pro mne se skládá ze dvou částí:

Jediné, co každý z nás vlastní, je náš čas. Ten je naprosto jedinečný, plyne nám všem naprosto stejně.
Proto danoumnou určenou částí odměny, je ocenění mého času, který v rámci modelu „dar za dar“ ocení klient stejně jako svůj čas. Vycházím z předpokladu, že každý z nás si cení svého času, zná svůj denní hrubý výdělek, a stejně tak ocení čas někoho, komu důvěřuje natolik, že se mu svěří se svými problémy.

Druhou částí odměny je ocenění přínosu, který pro něj konzultace měla
Naučila jsem se, že stejně jako pocit, že jsem někoho odměnila \"moc\", je pro mne nepříjemný i pocit, že jsem někoho odměnila \"málo\". Obojí ve mně zanechává pocit „dluhu“, energetického dluhu, vůči sobě a nebo vůči druhému člověku. Proto je tak důležité, aby platilo: já jsem OK, ty jsi OK.

Protože věřím, že člověk, který projde sebepoznávacím procesem, zná nejen vlastní cenu, ale i cenu druhého člověka, ponechávám plně ocenění přínosu mého podílu na jeho pokroku na něm. Je na něm, zda si vytvoří energetický dluh a nebo energetickou rovnováhu, protože já tuto jím určenou část odměny přijmu v jakékoliv výši.

Jmenuji se Eva Pandora Ráčková

Narodila jsem se v roce 1955, ve znamení Střelce.
Jsem absolventkou Pedagogické fakulty v Hradci Králové (1982). Ve školství jsem se ale ocitla už v roce 1974 a to v pohraničí Orlických hor. Svým způsobem se mi stalo učitelské povolání osudným a nyní se věnuji převážně konzultacím, doprovázeným poutím, konstelacím a vedení vlastních seminářů.

Kromě jiných škol a kurzů jsem v prosinci 2012 dokončila rok a půl letý trenink rodinných konstelací. V lednu 2014 jsem začala roční výcvik systemických konstelací u Jana Bílého a dokončila ho 1. 2. 2015.

Více zde: http://www.pandorinaskola.cz/o-nas/

Kdo mě vyhledává?

Jsou to především ženy, ale i muži, kteří prožívají nějakou mezní životní situaci, nejčastěji řeší partnerské vztahy - nevěru partnera, jeho odchod nebo lhostejné až agresivní chování.

Nikdy neřešíme partnera, vždy je vedu k tomu, aby se zamysleli sami nad sebou, proč se jim děje to, co se jim děje. Kde hluboko v nich je to, co jim způsobuje pocity a emoce, které prožívají.

Protože nikdy nemůžete změnit druhého člověka, ale vždy můžete změnit sami sebe, svůj úhel pohledu na chování druhých lidí i na sebe samotné a na to, co se vám děje. Až to tak, jak to je, přijmete, až teprve pak s tím taky můžeme něco udělat. Nelze změnit to, co se stalo, vždy lze změnit to, jak to prožívate, zda si to jako trauma táhnete dál svým životem, nebo to umíte přeměnit v cennou životní zkušenost, kterou kdykoliv můžete použít.

Přijmout neznamená souhlasit, přijmout znamená osvobodit se.
Všechno je v hlavě.
Ve vaší hlavě.

Jak si myslíte, že to je, tak to pro VÁS skutečně je a nikdo jiný než vy sami to nemůže změnit.

Změnit lze vše, i minulost. Stačí se na ni jen jinak podívat, v tu chvíli je to, co se odehrálo, úplně jiné a tím je jiné i to, co žijete TEĎ.
A nic jiného, než TEĎ není.

Nenabízím jednoduchou cestu, ale dle zpětné vazby vím, že nabízím efektivní cestu, jak zlepšit kvalitu vlastního života, najít přátele a změnit postoj k sobě samému i k tomu, co jste si mysleli, že nikdy nezvlánete, neodpustíte...

Místo a termíny konzultací

Místo konání: Olomouc 
Poradna na ul. Purkrabská 10 (naproti Teologické fakulty)

Termín: domluvíme si individuálně

Časy začátků konzultací: domluvíme si individuálně

Pokud máte o konzultaci zájem, kontaktujte mě, abychom společně domluvili pro vás vhodný termín.

Eva Pandora Ráčková

pandorraa@seznam.cz
mobil: +420 608 917 049
www.facebook.com/eva.p.rackova
www.pandorinaskola.cz/o-nas/