Zveme Vás na webinář >>> Jaká (psycho)terapeutická metoda je TA pravá? <<< vysíláme zdarma v út 21.9. 

Mapa podvědomí s Pandorou

ZRUŠENO

"V našem podvědomí je uloženo velké množství „informací“, tedy vzpomínek, pocitů, asociací, postřehů, i podprahových vjemů. Podvědomí vyvolává naše pocity, nálady i jakési nevysvětlitelné názory na věc. Podvědomě reagujeme na podněty. Všechno to, co je v něm obsaženo, se nějak propojí a dá nám výsledek, který poté ovlivní naše racionální rozhodnutí."

cituji z Wikipedie

Pozvala jsem do své poradny v Olomouci Pandorou, abyste na kurzu odhalily své nevědomé vzorce chování, které vás ovlivňují a které už vám neslouží. Eva Pandora Ráčková se věnuje osobnímu rozvoji více než 20 let, a proto je mi velkou ctí, že přijala mé pozvání do poradny, aby vás touto jedinečnou metodou provedla.

S láskou a úctou se na Vás těší

Vaše Gabriela Tuatti

Mapa podvědomí - mapa vnitřního světa

Mapa podvědomí je hravá arteterapeutická technika, která vám umožní nahlédnout do vlastního nitra bez toho, aby vás rozptylovala vaše mysl, manipulovali jste sami se sebou a skrývali své odmítnuté a nepřiznané stránky. Dokážete se podívat na nevědomé vzorce, které vám neumožňují žít to, co si přejete, ale žijete to, co momentálně nepotřebujete - tedy to, co vás dříve nebo později stejně donutí nahlédnout a zabývat se i těmi svými stránkami, které ve vašem systému nefungují a nebo které dokonce odmítáte.

Musím umět kreslit?

Pro tuto práci  není třeba žádných kreslířských dovedností, protože o tom, jak umíte nebo neumíte malovat, to vůbec není. Je to o informacích, které si v chráněném prostředí sami o sobě pak z takové mapy můžete za pomoci ostatních vyčíst. Pokud je dobře uchopíte a zpracujete, začnou se kolem vás dít zázraky 🙂

Co se mohu z mapy dozvědět?

S mapu je možné dál pracovat a tak v sobě "přenastavovat" to, co vám nefunguje. Můžete ji dokonce použít i jako své osobní "orákulum", které vám kdykoliv dá, a to zcela zdarma, odpovědi, pro které si mnozí z vás chodí ke kartářkám, na různé semináře a nebo k psychologům.

Přijďte si tedy hravou formou namalovat - perzonifikovat -  své vnitřní funkce a vylepšit a sladit jejich fungovaní tak, aby vám to umožnilo žít spokojený život.

Co je třeba mít s sebou?

S sebou potřebujete pouze ostré ořezávátko, pastelky a chuť pro sebe něco udělat.

Jmenuji se Eva Pandora Ráčková

Narodila jsem se v roce 1955, ve znamení Střelce.
Jsem absolventkou Pedagogické fakulty v Hradci Králové (1982). Ve školství jsem se ale ocitla už v roce 1974 a to v pohraničí Orlických hor. Svým způsobem se mi stalo učitelské povolání osudným a nyní se věnuji převážně konzultacím, doprovázeným poutím, konstelacím a vedení vlastních seminářů.

Kromě jiných škol a kurzů jsem v prosinci 2012 dokončila rok a půl letý trenink rodinných konstelací. V lednu 2014 jsem začala roční výcvik systemických konstelací u Jana Bílého a dokončila ho 1. 2. 2015.

Více zde: http://www.pandorinaskola.cz/o-nas/

Kdo mě vyhledává?

Jsou to především ženy, ale i muži, kteří prožívají nějakou mezní životní situaci, nejčastěji řeší partnerské vztahy - nevěru partnera, jeho odchod nebo lhostejné až agresivní chování.

Nikdy neřešíme partnera, vždy je vedu k tomu, aby se zamysleli sami nad sebou, proč se jim děje to, co se jim děje. Kde hluboko v nich je to, co jim způsobuje pocity a emoce, které prožívají.

Protože nikdy nemůžete změnit druhého člověka, ale vždy můžete změnit sami sebe, svůj úhel pohledu na chování druhých lidí i na sebe samotné a na to, co se vám děje. Až to tak, jak to je, přijmete, až teprve pak s tím taky můžeme něco udělat. Nelze změnit to, co se stalo, vždy lze změnit to, jak to prožívate, zda si to jako trauma táhnete dál svým životem, nebo to umíte přeměnit v cennou životní zkušenost, kterou kdykoliv můžete použít.

Přijmout neznamená souhlasit, přijmout znamená osvobodit se.
Všechno je v hlavě.
Ve vaší hlavě.

Jak si myslíte, že to je, tak to pro VÁS skutečně je a nikdo jiný než vy sami to nemůže změnit.

Změnit lze vše, i minulost. Stačí se na ni jen jinak podívat, v tu chvíli je to, co se odehrálo, úplně jiné a tím je jiné i to, co žijete TEĎ.
A nic jiného, než TEĎ není.

Nenabízím jednoduchou cestu, ale dle zpětné vazby vím, že nabízím efektivní cestu, jak zlepšit kvalitu vlastního života, najít přátele a změnit postoj k sobě samému i k tomu, co jste si mysleli, že nikdy nezvlánete, neodpustíte...

Místo, termín a příspěvek

ZRUŠENO

VŠE následující skryté!

Místo konání: Olomouc 
Poradna Gabriely Tuatti ul. Purkrabská 10 (naproti Teologické fakulty)

Termín: 

  • 24.10.2020 10:00-18:00

(konec je orientační)

Příspěvek pro lektora:
1 200 Kč / 46 EUR (podle aktuálního kurzu)

 

Po přihlášení obdržíte potvrzovací mail, který bude obsahovat číslo účtu, na který je potřeba uhradit zálohu 500 Kč, po jejímž zaplacení, bude rezervace závazná.

Pokud se seminář zruší z důvodu malého počtu přihlášených, zálohy jsou vraceny zpět. 7 dní před termínem konání, pokud se seminář koná, se záloha stává nevratnou a bude použita na náklady akce.

Mám zájem o kurz 24.10. v Olomouci

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Gabriela Tuatti, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.
Ochrana osobních údajů
0
Aktuální počet přihlášených
0
Počet zaplacených záloh

Můžete se vrátit zpět na kurzy Evičky Pandory.