PSYCH-K®

Při konzultacích se ženami často narážím na různé strachy - z autorit (lékařů), z prohlídek (po nepříjemných minulých zážitcích), z operací atd. Vnímám, že jejich nevědomí pracuje proti nim.

Základem uzdravení je totiž víra-vědění,
že už teď je žena zdravá.
Má veškeré zrdroje a potenciál se vyléčit.

Proto mě nesmírně oslovila technika PSYCH-K (čti [sajkej]), která jednoduchým způsobem pracuje s těmito nevědomými přesvědčeními. Vylaďuje nevědomé a vědomé vzorce tak, aby byly v souladu.

Naše nevědomí je 95% toho, co vysíláme, jak se chováme, co žijeme. Pouze 5% různých vzorců a přesvědčení je vědomých - jsme si jich vědomi a jednáme podle nich. Ostatní chování je ovlivněno z nevědomí.

  • Proto se často tolik snažíte, ale nedaří se vám.
  • Nebo zažíváte opakující se situace, které nemáte sílu změnit.
  • Nebo vás strach na vaší cestě často až paralizuje, či jakoby zamlžuje vaše myšlení a chování.

V červnu 2021 jsem se stala facilitátorkou této metody a s radostí jsem ji začlenila do svých konzultací a další práce pro ženy. Více o této metodě si můžete najít na webu Simony Hovadíkové simonaskaikru.cz, která tuto techniku do ČR přinesla jako první a organizuje nyní kurzy pro facilitátory.

V nejbližší době plánuji na webu doplnit ještě více informací.

Vaše Gabriela Tuatti

Doplnit více informací SKRYTÉ

Jmenuji se Martina Filipová.
Jsem maminkou malé slečny, mé velké učitelky. Má cesta je cesta objevování a léčení ženství. Jsem lektorkou Mohendžodáro - tantra jógy pro ženy a také vedu novodobé přechodové rituály pro ženy (www.inspiraceZENY.cz).

Prošla jsem si podobně jako Gabriela endometriózou a ta nás přivedla k sobě.

Máme společnou vizi sdílet pro ženy s touto nemocí informace o přírodních možnostech léčby.

Vystudovala jsem obor IT a na webu jsem jako doma. Proto pokud objevíte nějaký problém nebo nesrovnalost na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat na filipova.martina@seznam.cz.

Všechny online produkty, které na těchto stránkách můžete zakoupit, prodáváme prostřednictvím společnosti Zdravé lůno s.r.o. (IČ: 08247021), se sídlem Svojsíkova 1034, Lanškroun, 56301, ČR. Jednatelky této společnosti jsou Gabriela Tuatti a Martina Filipová. Více viz obchodní podmínky.