Ještě stále je možné naskočit
do výzvy » Probuď své SMYSLY pro SEBE-LÉČENÍ « zdarma.

Den ženského zdraví s konstelacemi
ZRUŠENO

Zvu vás na jedinečný seminář, kde můžete poskládat další dílky do skládačky svého zdraví. Tento seminář bude unikátní v tom, že ho povedu společně s Evou Pandorou Ráčkovou, vynikající konstelátorkou.

V dopoledním bloku vytvoříme ženský kruh a vy se mě budete moci ptát na cokoliv co se týká vašeho ženského zdraví. Já na vaše otázky budu odpovídat a zároveň budeme vytipovávat témata, která se týkají více žen, která budou společná. Na tato témata pak v odpoledním bloku budeme stavět systemické konstelace

Gabriela Tuatti

Můj příběh začal v mých 23 letech, kdy jsem z čista jasna skončila v nemocnici a po náročné operaci endometriózy v dutině břišní jsem si vyslechla diagnózu, kterou mladá holka fakt určitě nechce slyšet. Nejen, že mi prorokovali, že nikdy nebudu mít děti, měla jsem se podle nich také připravit na to, že zemřu v 50 letech. Ale nedala jsem se a navzdory těmto prognózám jsem postupně našla cestu ke zdraví, čehož důkazem je zdravý a silný syn Gabriel, který se mi narodil o 7 let později, a syn Zeno Merlin, který vklouzl do našeho života o dalších 5 let později.

Díky této diagnóze jsem se vrátila ke kořenům a k přírodě a začala jsem si sama sbírat bylinky a připravovat tinktury a jiné bylinné přípravky. Začala jsem se sama správně ptát, třeba proč touto nemocí před 100 lety ženy tolik netrpěly? Život sám mě přivedl k tomu, že jsem začala svůj příběh sdílet a ženy se stejnými problémy se na mě začaly obracet s prosbou o pomoc. Zůstala jsem tak zaměřena především na ženské zdravotní problémy. Už dlouho však nedoporučuji jen bylinky. Spojila jsem několik pilířů na cestě ke zdraví, které jsem nazvala Gabrielino kombo.

Eva Pandora Ráčková

Narodila jsem se v roce 1955, ve znamení Střelce.
Jsem absolventkou Pedagogické fakulty v Hradci Králové (1982). Ve školství jsem se ale ocitla už v roce 1974 a to v pohraničí Orlických hor. Svým způsobem se mi stalo učitelské povolání osudným a nyní se věnuji převážně konzultacím, doprovázeným poutím, konstelacím a vedení vlastních seminářů.

Kromě jiných škol a kurzů jsem v prosinci 2012 dokončila rok a půl letý trenink rodinných konstelací. V lednu 2014 jsem začala roční výcvik systemických konstelací u Jana Bílého a dokončila ho 1. 2. 2015. Od té doby se konstelacím pravidelně věnuji.

Více zde: http://www.pandorinaskola.cz/o-nas/

Trápí vás potíže v oblasti ženského zdraví? Vyzkoušela jste už řadu doporučených rad, ale stále to není ono? Víte, že pomyslný "pes je zakopaný" ve vašich vztazích, vzorcích chování, ale potřebujete odstup a pohled někoho z vnějšku? Pak je seminář právě pro vás.

Dopřejte si kvalifikovaný pohled a změnu v novém roce 2023.

Můžete se těšit na otevřenost, naslouchání, mnoho souvislostí a AHA momentů a především na KRUH ŽEN, KTERÉ SE POTÝKAJÍ S TÍM STEJNÝM, CO VY. Vytvoříme pro vás naprosto bezpečné prostředí, ve kterém budeme všechny na stejné lodi.

Stejně jako vy se budete se svým trápením otvírat druhým, stejně tak ostatní ženy se přijdou vyzpovídat před vámi. A vše, co bude vyřčeno, zůstane jen v našem kruhu.

S láskou a pochopením vás přivítáme a podělíme se o vše, co můžeme sdílet.

S úctou se na Vás těší

Vaše Gabriela Tuatti a Eva Pandora Ráčková

Místo, termín a příspěvek

Místo:
Poradna Gabriely Tuatti v Olomouci (Purkrabská 10 - naproti Teologické fakulty)

Termín:
ne 26. února 2022 od 9 hod. - konec přibližně v 17:30 bude záviset na průběhu konstelací (nejde předem určit).
PRO MALÝ ZÁJEM ZRUŠENO

V poledne bude asi hodinová pauza na oběd. Zdravý oběd je možné objednat společný v kavárně V lese - zájem, uveďte to do poznámky při registraci, nebo nejpozději do 22.2.

Příspěvek pro lektorky:
2 100 Kč / 86 EUR

Záloha předem: 1 000 Kč / 40 EUR
(informace k zaplacení obdržíte po přihlášení)

Společný oběd v ceně cca 160 Kč v případě, že o něj budete mít zájem, se bude platit na místě.

Mám zájem o kurz v ne 26.2.2023 
v Olomouci

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Gabriela Tuatti, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.
Ochrana osobních údajů
0
Aktuální počet přihlášených
(min. počet pro konání akce je 8 žen)

Můžete se vrátit zpět na moji aktuální nabídku.