Gabrielino kombo

Chtěla bych s vámi sdílet část svého příběhu. Před mnoha lety jsem začínala s výrobou mastí hlavně pro mého tehdejšího přítele, který měl lupenku. Po desítkách pokusů a hledání zapomenutých postupů v knihách po babičkách, si moje masti začínali brát i různí známí. A pak další lidé, které přivedli ti známí 🙂 Jenže po měsících mazání se tito lidé u mě objevovali znovu s tím, že jakmile přestali mazat, problémy se jim vracely.

Zjistila jsem, že mast není všechno

Mast fungovala jen po tu dobu, dokud ji lidé používali. A tehdy mi došlo, že i já sama sebe jsem postupně léčila mnohem víc komplexně: nejdřív po stránce fyzické, ale pak i hlavu, srdce, lůno a ducha. Každý z nás je takový komplex. A tak jsem začala s těmi lidmi mluvit, vyptávat se, zjišťovat… Postupně jsem změnila svůj přístup k jejich potížím. A tím vzniklo něco, čemu dnes hrdě říkám „Gabrielino kombo“.

Pojďme si sednout…

Dnes už pracuji převážně se ženami, které mi napíšou, že by chtěly takovou nebo makovou mast nebo bylinnou směs tak, že jim nejdřív říkám: „Pojďme si sednout, nebo si aspoň chvíli povídat.“ A ptám se jich na to, kde pracují, jaké mají rodinné vztahy, jak se stravují, jakými traumaty prošly, jak fungují v životě, jaká je jejich sexualita apod.

Gabrielino kombo

Svými dotazy mířím na 5 hlavních příčin problémů:
ve špatném stravování, v pohybu, v péči o sebe, v ženství…
A nakonec také v psychosomatice, v jejich spletitém osobním příběhu.

Vím, že přibývá vás, které už chápete, že vaše zdravotní problémy mají nějakou příčinu, ale nedaří se vám ji najít. A to je to, s čím vám dokážu pomoci – pojmenovat zdroj problému. Samozřejmě pokud kdykoliv cítím, že jsem na daný problém slabá, doporučuji jiného odborníka, nabízím další možnosti. Nesnažím se rozhodně zvládnout všechno sama. Můj osobní prožitek je ten největší dar, který můžu s vámi sdílet. Pořád se učím nové věci, studuju, procházím tréninky, abych sama nestagnovala, ale nesnažím se umět řešit všechno.

V tuto chvíli se pomalu vracím k osobním konzultacím tak, jak mi to můj druhý syn dovolí. Všechny své znalosti jsem ještě před jeho narozením vložila do online školy pro ženy s nemocemi lůna a škola Láskou lůno léčiti je vám plně k dispozici – jako celek, nebo i jednotlivé kurzy podle toho, kde cítíte příčinu svých potíží.

S úctou
Vaše Gabriela

© Veškerá práva na uvedené informace jsou vyhrazena - více informací viz Prohlášení o autorských právech. Děkuji Vám, že spolu s citací uvádíte i odkaz na zdroj informací na mém webu www.gabrielatuatti.cz.

Gabriela Tuatti
Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a pomocí nich připravuji masti a léčivé přípravky. Učím lidi zapomenuté postupy a recepty našich prababiček. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy. Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdraví a vysněnému těhotenství.
Jsem také spolu-autorkou Online školy Láskou lůno léčiti, kde provázím ženy na cestě ke zdravému lůnu.

Chcete dostávat pravidelně informace o nových článcích na blogu? Klikněte na tlačítko a žádná novinka vám neuteče.

Komentáře