Gabrielino kombo

Chtěla bych s vámi sdílet část svého příběhu. Před mnoha lety jsem začínala s výrobou mastí hlavně pro mého tehdejšího přítele, který měl lupenku. Po desítkách pokusů a hledání zapomenutých postupů v knihách po babičkách, si moje masti začínali brát i různí známí. A pak další lidé, které přivedli ti známí 🙂 Jenže po měsících mazání se tito lidé u mě objevovali znovu s tím, že jakmile přestali mazat, problémy se jim vracely.

Zjistila jsem, že mast není všechno

Mast fungovala jen po tu dobu, dokud ji lidé používali. A tehdy mi došlo, že i já sama sebe jsem postupně léčila mnohem víc komplexně: nejdřív po stránce fyzické, ale pak i hlavu, srdce, lůno a ducha. Každý z nás je takový komplex. A tak jsem začala s těmi lidmi mluvit, vyptávat se, zjišťovat… Postupně jsem změnila svůj přístup k jejich potížím. A tím vzniklo něco, čemu dnes hrdě říkám „Gabrielino kombo“.

Pojďme si sednout…

Dnes už pracuji převážně se ženami, které mi napíšou, že by chtěly takovou nebo makovou mast nebo bylinnou směs tak, že jim nejdřív říkám: „Pojďme si sednout, nebo si aspoň chvíli povídat.“ A ptám se jich na to, kde pracují, jaké mají rodinné vztahy, jak se stravují, jakými traumaty prošly, jak fungují v životě, jaká je jejich sexualita apod.

Gabrielino kombo

Svými dotazy mířím na 5 hlavních příčin problémů:
ve špatném stravování, v pohybu, v péči o sebe, v ženství…
A nakonec také v psychosomatice, v jejich spletitém osobním příběhu.

Vím, že přibývá vás, které už chápete, že vaše zdravotní problémy mají nějakou příčinu, ale nedaří se vám ji najít. A to je to, s čím vám dokážu pomoci – pojmenovat zdroj problému. Samozřejmě pokud kdykoliv cítím, že jsem na daný problém slabá, doporučuji jiného odborníka, nabízím další možnosti. Nesnažím se rozhodně zvládnout všechno sama. Můj osobní prožitek je ten největší dar, který můžu s vámi sdílet. Pořád se učím nové věci, studuju, procházím tréninky, abych sama nestagnovala, ale nesnažím se umět řešit všechno.

V posledních letech jsem také garantkou pacientské organizace EndoTalks.CZ a díky tomu jsem navázala kontakty na největší lékařské kapacity na endometriózu, myomy, adenomyózu aj. v ČR i na Slovensku. Mohou vás propojit s odborníkem, který s vámi bude hledat to nejšetrnější řešení pro vás.

Po mateřské přestávce se opět věnuji osobním konzultacím

S úctou
Vaše Gabriela a Martina

© Veškerá práva na uvedené informace jsou vyhrazena - více informací viz Prohlášení o autorských právech. Děkuji Vám, že spolu s citací uvádíte i odkaz na zdroj informací na mém webu www.gabrielatuatti.cz.

Gabriela Tuatti
Mou láskou jsou bylinky, které sama pěstuji, sbírám a připravuji z nich tinktury a jiné bylinné přípravky. Zaměřuji se především na ženské zdravotní problémy. Sama jsem překonala podle lékařů nevyléčitelnou nemoc zvanou endometrióza a nyní provázím ženy na jejich cestě ke zdraví a vysněnému těhotenství např. na pobytech na ostrově Gozo. Jsem také autorkou doplňku NATUR ENDO pro harmonizaci ženského hormonálního cyklu.

Chcete dostávat pravidelně informace o nových článcích na blogu? Klikněte na tlačítko a žádná novinka vám neuteče.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů